Tomáš Ortel a jeho skutečné poselství české veřejnosti

Prosím vás, lidi, co posloucháte Ortel a šíříte to dál s tím, že je to vlastenecká muzika, nový Kryl a všechny tyhle šílenosti: Tomáš Ortel je bývalý zpěvák kapely Conflict 88. 88 je kryptogram pro HH, Heil Hitler, který neonacisté hojně používali v minulosti. Dnes už je to tak zprofanovaný kryptogram, že ho používají jen ti nejhloupější, a dokonce i Tomáš si všiml, že už se to nenosí. Toto je skladba „Sláva vítězům“ od stejnojmenný kapely, kde Tomáš zpívá.

Když pominete všechny nesmysly, zjistíte, že skladba je výhradně o tom, že ten, kdo všechny ostatní pojebe a ochčije, má sedět nahoře a šéfovat ostatním. To fakt chcete? Aby vás někdo vystrašil, pak vás ochcal a pak spokojeně trůnil? Nacisté a bolševici, ve zkratce psychopati, co chtějí jen moc a žijí ze strachu ostatních, to maj v krvi odjakživa. Furt zkouší nový taktiky a vy se furt necháváte znovu a znovu nachytat a za pár let budete fňukat, že jste to nevěděli a že vy nic, vy muzikanti. Teď psychouši odhodili svastiky a srpy a kladiva, komunismus a neonacismus, místo toho vyzdvihují slovanskou jednotu, antievropanství a islamofobii. Všechno to jsou jen věci, který maj společný result, ať už chceme nebo ne – izolaci pro českou společnost, zdi, vyhánění těch, co se k nám nehoděj a taky to, že do sebe necháme kopat od psychoušů z Kremlu, co tu dělaj posledních 100 let ramena jako nikdo jinej. Němci se aspoň omluvili a mnohokrát dokázali, že jsou fakt už dávno jinej národ než ten, co dal v roce 1933 moc retardovanému malířskému učni, zatímco Rusy furt ovládají stejné struktury, protože konec studený války znamenal jen změnu taktiky boje. Na to ale sakra nepotřebujete znát globální politiku, historický kontexty ani nic jinýho, prostě se jen podívejte na to video, nahraďte si muziku jak z Troškovy pohádky načichlou heroickým patosem, který hraje na ty nejlacinější struny, o něco vkusnější (sorry, ale je to tak) džihádistickou nasheedou a vidíte, o co všem těmhle magorům jde v prvé řadě – poštvávat lidi proti sobě, generovat strach a z toho strachu generovat prospěch všeho druhu, tedy moc, peníze, kontrolu nad ostatními a já nevím, co takoví blázni vlastně můžou chtít. Přestaňte tyhle lidi už jednou pro vždy poslouchat, ať už sedí v Moskvě, Damašku, Bagdádu nebo Plzni, přestaňte jim házet hlasy v hitparádách, nevšímejte si jich, neposlouchejte je, jsou to jen zakomplexovaný děti, co nikdy nedospěly. Zaslouží si soucit a pomoc, ale rozhodně ne obdiv. Měli by se bavit jako normální lidi a dělat něco užitečnýho, ale to voni ne, voni potřebujou pofoukat bebíčka skrz nenávist k ostatním a šíření strachu. Stejně jako ISIS, kterej se snaží zasít etnickou a náboženskou nenávist v Evropě a s každým nevinným muslimem, kterého budete chtít perzekuovat, jste o krok blíž k tomu splnit jejich skvostnou agendu a podílet se na džihádu. Svatá prostoto!

Jste blázni, pokud nepoužíváte oči a nevidíte, že zatímco muslimským klukům někdo slibuje panny, když se odpálí v metru, tak nám slibují mír a budoucnost, když všechny muslimy deportujem někam pryč a u toho chřestí zbraněmi, maj na palicích natažený kukly, sedí někde ve sklepě obklopeni hřbitovními svícemi a otrhaným torzem toho, co zbylo z český vlajky. Lidi, co burcujou do zbraně, jsou po celým světě stejní, nevěřte na hajp, tohle není cool, je to nevkusný, hloupý, trapný, zabržděný a pitomý. A kdybych nevěděl, že to končí lidmi v peci nebo v gulagu, tak bych se snad i smál.

Tomáš Ortel totiž neříká nic jinýho než „hele, pojďme se zabíjet, ať je sranda, nějak nevím co jinýho se životem“. Úplně to samé říkají džihádisté.

2 komentáře: „Tomáš Ortel a jeho skutečné poselství české veřejnosti

    1. To je otázka, na kterou nikdo z nás nemá odpověď. Imperialistické zájmy zde mají obě velmoci, o tom se přít rozhodně nebudu. Ale věřím, že je tu mnoho lidí, co to s Českou republikou myslí dobře, ačkoli prostě hledají cesty a nemusí se vždy shodovat.

      To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s